Kokybiškas lubų montavimas prasideda nuo projekto. Tik turint pakabinamų lubų projektą galima įvertinti reikalingus medžiagų kiekius, pamatyti lubų ir šviestuvų išdėstymą, suplanuoti difuzorių, signalizacijos ir kitų elementų tvirtinimo vietas bei suskaičiuoti darbų sąmatas. Lubų projektas taip pat padės išvengti klaidų ir daugkartinių pakeitimų statybos metu, o tuo pačiu taupys mūsų visų pinigus ir laiką.
Jau projektavimo stadijoje galime padėti parinkti reikiamas medžiagas, priklausomai nuo patalpų paskirties, taip pat nubraižyti lubų montavimo schemas, parinkti bei išdėstyti šviestuvus.

lubų planas

Kad paruošti lubų projektą ir sąmatą, dažniausiai mums užtenka patalpos matmenų ir lubų nuleidimo aukščio. Jei įmanoma, atsiųskite taip pat situacijos nuotrauką ir pažymėkite kitą svarbią jums informaciją.

Pagal lubų projektą surinksime visas reikalingas pakabinamų lubų plokštes, pakabinimo konstrukcijos profilius, sukomplektuosime tvirtinimo detales ir pristatysime į objektą.

Armstrong pakabinamos lubos, atviros open sky tipo lubos, aliuminės juostinės, vielos tinklo lubos, metalo plokštės, specialios lubos – visas šias lubas galime pateikti į projektą ir sumontuoti

Patyrę lubų montuotojai sumontuos pakabinamas lubas jūsų patalpose.  Lubų montavimas- tai atsakingas procesas, – reikia įvertinti lubų apkrovas, parinkti tinkamas tvirtinimo detales, o pačias lubas sumontuoti tiksliai pagal projektą.

Visiems atliktiems darbams suteikiame LR Statybos įstatyme numatytą garantiją.

Pakabinamų lubų montavimas atliekamas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Palangoje ir kituose miestuose

Siųskite užklausimą dėl pakabinamų lubų, užpildydami šią formą:

Siųsti