image_pdfimage_print

Kokybiškas lubų montavimas prasideda nuo projekto. Tik turint pakabinamų lubų projektą galima įvertinti reikalingų medžiagų kiekius, pamatyti lubų ir šviestuvų išsidėstymą,  suplanuoti difuzorių, signalizacijos ir kitų objektų tvirtinimo vietas bei suskaičiuoti atliekamų darbų sąmatas.  Projektas taip pat padės išvengti klaidų ir daugkartinių pakeitimų statybos metu, o tuo pačiu taupys mūsų ir jūsų pinigus ir laiką.
Jau projektavimo stadijoje galime padėti parinkti reikiamas medžiagas priklausomai nuo patalpų paskirties, taip pat nubraižyti lubų montavimo schemas, parinkti bei išdėstyti šviestuvus, apskaičiuoti patalpos apšviestumą
lubu montavimo schema

led 15wLED 600x600. jpg

Pagal lubų projektą surinksime visas reikiamas pakabinamų lubų plokštes, pakabinimo konstrukcijos profilius, šviestuvus, sukomplektuosime tvirtinimo detales ir pristatysime į objektą.  Jums nereikės rūpintis medžiagų paskaičiavimu, neteks nusipirkti medžiagų daugiau arba mažiau negu reikia projektui, -visais šiais klausimais pasirūpinsime mes.

lubu transportavimas

Patyrę lubų montuotojai sumontuos pakabinamas lubas jūsų patalpose. Lubų montavimas tai atsakingas procesas, – reikia įvertinti galimas pakabinamų lubų apkrovas, parinkti tinkamas tvirtinimo detales, o pačias lubas sumontuoti tiksliai pagal projektą.

armstrong lubu montavimas

Visiems atliktiems darbams suteikiame LR Statybos įstatyme numatytas garantijas.

Pakabinamos lubos montuojamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose.

Modulinės pakabinamos lubos, atviros lubos (open cell tipo), aliuminės juostinės lubos, vielos tinklas, metalo plokštės, specialios lubos- visas šias lubas galime pateikti į projektą ir sumontuoti.

Armstrong pakabinamų lubų kaina yra skaičiuojama kiekvienam projektui individualiai. Tiksli lubų kaina priklausys nuo užsakomų medžiagų, jų išdėstymo, nuo projekto dydžio, nuo transporto išlaidų iki projekto; lubų montavimui taip pat yra svarbus pastato perdengimo aukštis, ventiliacija, šviestuvai ir kiti objektai, montuojami į lubas ir daugelis kitų faktorių.

Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime dėl pakabinamų lubų įrengimo:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas

Tema

Jūsų žinutė

Projekto dydis, m2:

Prikabinkite patalpų planą arba brėžinį: